loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

طراحی کتابخانه دیجیتالی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 81059 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
17,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتابخانه‌های دیجیتالی نسل فعلی کتابخانه‌ها را تشکیل می‌دهند؛ ازاین‌رو شناخت مفاهیم، چگونگی طراحی و ایجاد و ارائه خدمات این کتابخانه‌ها برای دانشجویان ضرورت دارد. نویسنده کوشیده است تا با جامعیت کافی به مباحث مرتبط با مفاهیم، مجموعه‌گستری، سازماندهی، خدمات، یکپارچه‌سازی، نرم‌افزار، مدیریت، ارزیابی و آینده کتابخانه‌های دیجیتالی بپردازد. وی در تدوین محتوا نیز تلاش کرده است تا مسائل روز و مهم این حوزه را با بیانی ساده ارائه کند. تمرین‌های عملی و پرسش‌های انتهای هر فصل امکان ارزیابی میزان فهم دانشجو را در این حوزه فراهم کرده‌اند.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «طراحی کتابخانه دیجیتال» به ارزش 2 واحد تدوین شده است، همچنین برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد مدیریت کتابخانه‌های دیجیتالی و مهندسی نرم‌افزار و فناوری اطلاعات در طراحی کتابخانه‌های دیجیتالی نیز می‌تواند مناسب باشد. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما