بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • دیونوسیوس مجعول

دیونوسیوس مجعول

شرحی بر آثار و مقدمه ای بر تاثیر آنها

ناشر : دانشگاه ادیان و مذاهب

نویسنده : پل رورم

مترجم : مهدی اصفهانی

سال نشر : 1399

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8111810003022
111,000 105,450 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

"دیونوسیوس آریوپاگی مجعول" نام یک نویسنده ناشناس از حدود قرن پنجم میلادی است که خود را به عنوان یکی از چهره‌ های فرعی کتاب مقدس معرفی نموده، چهار رساله و ده نامه از خود بر جای گذاشته است. این نوشته‌ ها در تاریخ عرفان، فلسفه و کلیسای مسیحیت تاثیر شگرفی نهاده به طوری که دیونوسیوس را پدر عرفان مسیحی، پدر ساختار سلسله مراتبی در کلیسا و پدر الهیات سلبی نامیده‌ اند.

کتاب حاضر اثر یکی از سرشناس ‌ترین محققین دیونوسیوس در روزگار ماست و یک نوشته کلاسیک در مطالعات این رشته به حساب می ‌آید. در این کتاب نویسنده هر یک از آثار دیونوسیوس را به تفصیل معرفی نموده، ابعاد فلسفی و عرفانی اثر را پیش چشم آورده سپس به تاثیر هر یک از این آثار در آینده اندیشه مسیحی می‌ پردازد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط