بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. دانشگاه (26)
  4. کتاب های درسی (2-26)
  5. برنامه‌ ریزی مسکن شهری: با نگاهی به ایران
  • برنامه‌ ریزی مسکن شهری: با نگاهی به ایران

برنامه‌ ریزی مسکن شهری: با نگاهی به ایران

جغرافیا

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8130410003022
26,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مسکن نه تنها یکی از نیازهای اساسی انسان است، بلکه شاخصی برای نمایش سطح زندگی افراد محسوب می‌ شود. مسکن گنجینه خاطرات و مکان جریان عواطف و احساسات انسان و عامل کلیدی در شکوفایی و بالندگی افراد جامعه است. برنامه ‌ریزی مسکن حوزه ‌ای میان ‌رشته‌ ای و فرایندی خلاق به شمار می‌ آید که به ارزیابی وضع موجود مسکن (سهام مسکن)، سیاست‌ گذاری آتی، تأمین مالی پروژه‌ های مسکن، مدیریت منابع و نهایتاً اجرای برنامه‌ ها در سطوح مختلف ملی، منطقه‌ ای و محلی می‌ پردازد و هدف غایی آن تأمین مسکن شایسته برای آحاد جمعیت در پهنه سرزمین است.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته جغرافیا و برنامه ‌ریزی شهری در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری به عنوان منبع کمک‌ درسی برای دروس «نظریه، رویکردها و تجارب بهسازی و نوسازی مسکن شهری»، «اقتصاد زمین و مسکن شهری» و «سیاست‌ های کاربری زمین و مسکن شهری در ایران» هر کدام به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه ‌مندان نیز از آن بهره ‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط