بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • مبانی جغرافیای جمعیت

مبانی جغرافیای جمعیت

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8130610003022
25,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

معیت یکی از مهمترین مباحث در برنامه‌ریزیهای اجتماعی اقتصادی محسوب می‌شود و اهمیت مطالعات جمعیتی در مراکز علمی و اجرایی به طور روزافزون در حال گسترش است. کتاب حاضر، اصول بنیادین، مفاهیم اساسی و شاخص‌های جغرافیای جمعیت را با استفاده از جدیدترین آمارهای ملی و بین‌المللی، به شیوه گام به گام و به بیان ساده و زودفهم آموزش می‌دهد. ارائه مثال‌های فراوان، تمرین‌های درون‌متنی و خودآزمایی پایان هر فصل، به دانشجویان در درک مفاهیم و شاخص‌های جغرافیای جمعیت در برنامه‌ریزیها کمک می‌کند. مطالعه کتاب حاضر علاوه بر دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته جغرافیا به کارشناسان و مدیران اجرایی عرصه‌های شهری و روستایی نیز توصیه می‌شود.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته جغرافیا در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «جغرافیای جمعیت» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط