بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • فلسفه دین

فلسفه دین

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8145710003022
17,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

فلسفه دین به عنوان یکی از شاخه‌های فلسفه که طرح، نقد و پاسخگویی به پرسش‌های فلسفی مرتبط با دین، جانمایه مباحث آن را تشکیل می‌دهد، امروزه در محافل دانشگاهی از رونقی روزافزون برخوردار است. سابقه مباحث خاص این شاخه فلسفی را باید در میان کهن‌ترین میراث فلسفی بشر و مباحث ناظر به قلمرو متافیزیک جستجو کرد. نویسندگان این اثر کوشیده‌اند با بهره‌گیری نقادانه از ظرفیت‌های فلسفه و الهیات اسلامی در تقریر و تنسیق مسائل و چالش‌های امروزین فلسفه دین، در قالب درسنامه‌ای جامع، مجموعه‌ای از مهم‌ترین مباحث این حوزه فلسفی را با عنایت به سنت فکری اسلامی و در تناظر با سنت‌های فکری دیگر ادیان، به ‌ویژه مسیحیت که یکی از مهم‌ترین کانون‌های مباحث فلسفه دین در جهان به شمار می‌رود، محل بحث و تأمل قرار دهند.

این کتاب برای دانشجویان رشته الهیات (ادیان وعرفان) درمقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «فلسفه دین» به ارزش 2 واحد تدوین شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط