loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

فیزیولوژی ورزشی ویژه گروه های خاص

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 81512 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
27,000 24,300 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر برخی از بیماری‌های رایج را موشکافانه تشریح و اثر بیماری فرد را هنگام ورزش ارزیابی و شواهد پژوهشی را فراهم می‌کند و روشی کاربردی برای تمرین افراد مبتلا به بیماری‌های خاص ارائه می‌دهد. این کتاب به همه پرسش‌ها پاسخ نمی‌دهد، بلکه آنجا که علم به توسعه نیاز دارد، ورود پیدا می‌کند. در این کتاب، چهارچوبی کلی برای بیشتر فصل‌ها ترسیم شده است. در این چهارچوب، به ترتیب همه‌گیرشناسی هر بیماری یا عارضه، پاتوفیزیولوژی و علت‌شناسی آن بیماری خاص، و توصیه‌های ورزشی ارائه می‌‌شود و در نهایت بخش‌های مربوط به توصیه فعالیت‌های ورزشی، انواع مختلف فعالیت‌های ورزشی از جمله استقامت هوازی، قدرت و استقامت عضلانی، انعطاف‌پذیری و تعادل و هماهنگی تشریح می‌گردد.
این کتاب برای دانشجویان رشته علوم ورزشی در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی دروس فیزیولوژی فعالیت بدنی و پیشگیری از بیماریهای مزمن و ناتوانی (گرایش فیزیولوژی فعالیت بدنی وتندرستی) فیزیولوژی ورزشی بالینی (گرایش فیزیولوژی محض) ، فیزیولوژی ورزشی گروههای خاص (گرایش فیزیولوژی بالینی) هر کدام به ارزش 2 واحد ترجمه شده است و برای دانشجویان مقطع دکتری در دروس مبانی فیزیولوژیایی عصبی-عضلانی (گرایش فیزیولوژی ورزشی عصبی -عضلانی) ، سازگاریهای عصبی-عضلانی (گرایش فیزیولوژی ورزشی عصبی-عضلانی)، اختلالات متابولیک و فعالیت ورزشی (گرایش بیوشیمی و متابولیسم ورزشی) نیز مفید است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما