loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

خانوده به توان دختر: جایگاه و نقش دختر در خانواده

ناشر حدیث راه عشق

نویسنده امیرحسین بانکی پور فرد | فاطمه مالکی

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 150

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 81563 10003022
30,000 27,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«خانواده به توان دختر»، تلاش دارد تا به بررسی جایگاه دختر در خانواده و وظایف خانواده نسبت به او بپردازد.
بانکی‌پور که عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان است، پیش از این با آثاری چون «دختران آفتاب» به معضلات و مشکلات دختران در جامعه پرداخته بود، در کتاب جدید نیز با این رویکرد، به جایگاه دختران در خانواده پرداخته است.

وی درباره این اثر گفت: دختر رحمت الهی برای هر خانواده ‌ای است که با مهربانی ‌اش فضای خانواده را از این رو به آن رو می‌ کند. «خانواده به توان دختر» به بررسی ویژگی نقش دختران در خانواده می ‌پردازد. این اثر تلاش دارد تا به موضوعات مختلفی در رابطه با نقش دختران در خانواده ایرانی از جمله اهمیت و جایگاه دختر در خانواده و وظایف خانواده نسبت به او بپردازد.

وی ادامه داد: کتاب «خانواده به توان دختر» پیش از این تحت عنوان «دخترانه» منتشر شده بود که با استقبال خوبی همراه بود و حدود 60 هزار نسخه از این اثر به فروش رفت. در کتاب «خانواده به توان دختر» با بازبینی مطالب گذشته و افزودن موضوعات و مطالب به روزتر در دسترس علاقه ‌مندان قرار گرفته است.

در پشت جلد این کتاب آمده است:

تو وقتی در خانه هستی چه کار می ‌کنی؟ از آن دخترهایی هستی که همیشه خودش را در اتاق حبس می‌ کند و با کسی از خانواده هم ‌صحبت نیست؟ پدر و مادر از دنیای دیگری هستند و تو هم از دنیای دیگر؟!

می‌ دانی، بعضی از دخترها وقتی در خانه هستند، همه شادند. وقتی وارد خانه می‌ شوند، بلند به همه سلام می‌ کنند. عاشق بوسیدن روی مادر و پدر هستند و با جمله ‌ای ساده و قشنگ خستگی را از تن آنها بیرون می‌ کنند.

تو به کدامیک از این دخترها رأی می ‌دهی؟ یا اصلاً در کدام موقعیت هستی؟ یا تا حالا تلاش کردی شبیه کدامیک از این‌ ها باشی؟
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما