loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

نقش اعمال از مرگ تا قیامت: مرگ، یا، تولدی دوباره

ناشر مصابیح الهدی

نویسنده مجتبی تهرانی

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 200

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 81581 10003022
18,000 16,200 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

موضوع معاد و قیامت از موضوعات اساسی است که توجه عمیق به آن، بازسازی و اصلاح بسیاری از کژی‌های فرد و جامعه را در پی دارد. موسسه پژوهشی فرهنگی مصابیح الهدی مجموعه این مباحث حضرت استاد را در قالب چند مجلد در اختیار طالبان معارف اسلامی قرار داده است.

بخش اول مجموعه فوق با عنوان کلی «نقش اعمال از مرگ تا قیامت» شامل چهار جلد با عناوین: 1ـ ثبت و ضبط اعمال 2ـ مرگ، یا، تولدی دیگر 3ـ هنگامه مرگ و 4ـ برزخ، به زیور چاپ آراسته شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

کتاب حاضر جلد دوم «مرگ، یا، تولدی دیگر» این مجموعه می باشد.

دومین مباحث از این مجموعه «مرگ یا تولدی دوباره» نام دارد. مرگ واقعیتی است که انسان در آن هیچ تشکیک نمی‌کند چون آن را با حس ظاهری ادراک میکند. از طرف دیگر هیچ موجودی در زنجیرۀ موجودات زنده از مرگ استثنا نشده است. هر موجودی که در زنجیرۀ کاروان هستی است، دستخوش مرگ‌ است.

آنچه در این مجلد خواهیم خواند عبارت است از : پیامدهای خوف یا غفلت از مرگ، نگاه به مرگ، کسانی که از مرگ هراس ندارند، اشتیاق به مرگ، نهی تمنای مرگ، راه‌های تحصیل اشتیاق به مرگ، راه شناسایی اشتیاق به مرگ و برای مؤمن مرگ بهتر است یا زندگی.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما