بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. اسلام (2)
  4. جهان اسلام: فرق، جریان ها و جنبش ها (5-2)
  5. ازهاق الباطل فی رد شبهه الفرقه الوهابیه
  • ازهاق الباطل فی رد شبهه الفرقه الوهابیه

ازهاق الباطل فی رد شبهه الفرقه الوهابیه

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8191010003022
15,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مؤلف از فقها و ادبا و شاگرد شیخ انصاری است. کتاب وی ردیه ای بر شبهات وهابیت بویژه رساله «کشف الشبهات» محمد بن عبدالوهاب است. نویسنده درصدد اثبات مشروعیت و تجویز استغاثه و طلب شفاعت از اموات و نذر و تبرک به آنها است. مؤلف در مقدمه کتاب می‌ گوید در مدتی که من در بغداد بودم گفته‌ های محمد بن عبدالوهاب را شنیدم که حرف های باطل خویش را با تزیین نمودن برای مردم عوام بازگو می ‌کرد و گر چه نادرستی این گفتارها اشکار است، اما به این جهت که این کلمات ظاهری فریبنده داشت آن گونه که باعث به خطر انداختن عقاید مسلمانان می ‌گردید لذا تصمیم گرفتم تا به بیهوده گویی های او پاسخ بگویم. او سپس با ذکر مقدمات ده گانه به رد دعوی ابن عبدالوهاب مبتنی بر اختصاص دعا و شفاعت به خدا پرداخته و به وجوه متعدد شفاعت در آخرت و دنیا اشاره کرده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط