بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • انقلابی گری

انقلابی گری

کتاب پویا 1

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8195510003022
12,000 10,800 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

انقلاب اسلامی ایران، هدیه ای الهی بود که در قرن حاضر نصیب ملل آزاده جهان به ویژه ملت ایران شد. قرنها پس از رحلت نبی اکرم (ص) و در عصر غیبت کبرای امام عصر (عج)، با پیروزی انقلابی با صبغه دینی و اسلامی، نظامی بر روی کار آمد که تمام کوشش خود را در راه احیاء فرامین نبوی و علوی به کار گرفت و در حد وسع و توان خود به ترویج آموزه های اهل بیت که در طول تاریخ مهجور بوده اند، پرداخت. پر واضح است که نظامی با این شاخصه که مولود انقلابی بینظیر است، باید حفظ و تقویت شود و این مهم میسر نمیشود جز با حفظ انقلاب و انقلاب نیز حفظ نمیشود مگر با انقلابیگری نیروهای مومن و انقلابی!

از این رو بحث «انقلابیگری» یکی از مهمترین مباحثی است که در عرصه سیاسی مورد بحث و نظر بوده و مورد عنایت خاص رهبر معظم انقلاب اسلامی- حفظه الله- قرار دارد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط