بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. جامعه (15)
  4. فرهنگ و ارتباطات (2-15)
  5. راهنمای مشاوره خوانندگان برای کتاب های غیر داستانی
  • راهنمای مشاوره خوانندگان برای کتاب های غیر داستانی

راهنمای مشاوره خوانندگان برای کتاب های غیر داستانی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8197610003022
39,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب‌های غیرداستانی شامل گستره‌ای وسیع و جذاب از کتاب‌ها می‌شود، از کتاب‌های مربوط به آشپزی گرفته تا سفرنامه‌ها و آثار تاریخی و حتی آثاری که تلفیقی از داستان و ماجراهای جنایی واقعی هستند. اما معمولاً خوانندگان راهی برای انتخاب کتاب مورد علاقۀ خود در این حیطه ندارند. کتابداران و کتابفروشان نیز معمولاً راهبرد روشنی در مشاوره به خوانندگان برای انتخاب اثر جذاب ندارند. در این کتاب، نیل وایت ابتدا مفاهیم اصلیِ خدمت مشاورۀ خوانندگان در حیطۀ کتاب‌های غیرداستانی را توضیح می‌دهد و سپس، با کاوش موضوعی در این آثار، عوامل کشش هر موضوع را بیان می‌کند و انواع کتاب‌های رایج در هر موضوع، نویسندگان مهم و نمونه‌هایی از نوشته‌های معیار آن را برمی‌شمرد. همچنین وایت راهبردهایی تدوین می‌کند تا خوانندگان بتوانند کتاب مطلوب خود را از میان انبوه آثار غیرداستانی انتخاب کنند. بدین ترتیب کتاب حاضر منبعی جامع در شناخت انواع آثار غیرداستانی برای کتابداران، علاقه‌مندان به خدمت مشاورۀ خوانندگان و عموم کتاب‌خوان‌ها خواهد بود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط