loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

راهنمای مشاوره خوانندگان برای کتاب های غیرداستانی

ناشر ترجمان علوم انسانی

نویسنده نیل وایت

مترجم سید امیرحسین میرابوطالبی

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 448

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 81976 10003022
199,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب‌ های غیرداستانی شامل گستره‌ای وسیع و جذاب از کتاب‌ها می‌شود، از کتاب‌های مربوط به آشپزی گرفته تا سفرنامه‌ها و آثار تاریخی و حتی آثاری که تلفیقی از داستان و ماجراهای جنایی واقعی هستند. اما معمولاً خوانندگان راهی برای انتخاب کتاب مورد علاقۀ خود در این حیطه ندارند. کتابداران و کتابفروشان نیز معمولاً راهبرد روشنی در مشاوره به خوانندگان برای انتخاب اثر جذاب ندارند. در این کتاب، نیل وایت ابتدا مفاهیم اصلیِ خدمت مشاورۀ خوانندگان در حیطۀ کتاب‌های غیرداستانی را توضیح می‌دهد و سپس، با کاوش موضوعی در این آثار، عوامل کشش هر موضوع را بیان می‌کند و انواع کتاب‌های رایج در هر موضوع، نویسندگان مهم و نمونه‌هایی از نوشته‌های معیار آن را برمی‌شمرد. همچنین وایت راهبردهایی تدوین می‌کند تا خوانندگان بتوانند کتاب مطلوب خود را از میان انبوه آثار غیرداستانی انتخاب کنند. بدین ترتیب کتاب حاضر منبعی جامع در شناخت انواع آثار غیرداستانی برای کتابداران، علاقه‌مندان به خدمت مشاورۀ خوانندگان و عموم کتاب‌خوان‌ها خواهد بود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما