loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

یک آسمان پرستو: زندگی نامه سردار شهید مرتضی مفاخری

ناشر مرکز مطالعات پژوهشی 27 بعثت (نشر 27)

نویسنده فاطمه مصلح زاده

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 304

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 82085 10003022
27,000 24,300 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

زندگ‌نامه مستند شهید مرتضی مفاخری از فرماندهان دفاع مقدس که با قلم فاطمه مصلح‌ زاده و بر اساس تحقیق زهرا زمانی در این کتاب روایت شده است. از ویژگی‌ های این اثر روایت اول شخص است که از زبان شهید مفاخری نوشته شده و لطف خواندنش دوچندان شده است. لحظه شهادت از زبان خودِ شهید، یکی از جذاب‌ ترین قسمت‌ های کتاب است که خواننده در هر لحظه‌ اش با شهید همراه می‌ شود اما در آخر از معراج جا می ‌ماند.

یک‌دفعه احساس می‌کنم هوا ابری شد. سربلند می‌کنم. آسمان پر از پرستو شده است. می‌روم پیش حاج حسن و می‌گویم: حاجی، پا شو. آسمونو نگاه کن!
حاج حسن پرنده‌ها را نگاه می‌کند و می‌گوید: بچه‌ها! ابابیل! بلند شید. یالا راه بیفتید. آن‌قدر پرستو توی آسمان است که روی زمین سایه انداخته. عراقی‌ها دیگر نمی‌توانند از آن فاصله ما را ببینند. همه مطمئن شده‌ایم که این لطف خداست. وجعلنا می‌خوانیم و راه می‌افتیم توی دشت. جلو راه می‌افتم و بچه‌ها را با فاصله می‌فرستم توی دشت... پرستوها همین‌طور بالای سرمان پرواز می‌کنند...
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما