بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

رشد و یادگیری حرکتی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8280210003022
قابل تهیه از مراکز پخش
63,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب‌های زیادی در دنیا وجود دارد که در آنها به صورت مجزا به دو موضوع رشد حرکتی و یادگیری حرکتی پرداخته می‌شود.
کتاب رشـد و یادگیری حرکتـی، از معدود کتاب‌هایی است که تلفیقی از این دو حیطه از مطالعات رفتار حرکتی را در یک کتاب در کنار هم قرار داده است و ارتباط و وجوه تمایز این دو حیطه را به شکلی بسیار منسجم و قابل استفاده برای دانشجویان و مربیان تبیین می‌کند.
داشتن درک کاملی از عوامل مؤثر بر رشد مهارت‌های حرکتی در طول عمر، آمادگی بهتری به شما می‌دهد تا مهارت‌های حرکتی را به طور مؤثر به یادگیرندگان در هر رده سنی و با هر سطحی از مهارت که باشند آموزش دهید.

کتاب حاضر علاوه بر دانشجویان رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی، برای سایر رشته‌های مرتبط مانند رشته‌های روان‌شناسی، علوم تربیتی، کودکان استثنایی و کاردرمانی نیز مفید است.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته رفتار حرکتی به عنوان منبع قابل استفاده دروس «یادگیری حرکتی»، «رشد حرکتی»، «یادگیری حرکتی پیشرفته» و «رشد حرکتی در طول عمر» در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هر کدام به ارزش 2 واحد ترجمه شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط