بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

تنظیم ملکولی و سلولی سازگاری با فعالیت ورزشی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8283310003022
قابل تهیه از مراکز پخش
62,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب در زمره کتاب‌های «پیشرفت در بیولوژی ملکولی و علوم انتقالی» است که به سازوکارها درباره سازگاری‌های سلولی و ملکولی با فعالیت ورزشی کوتاه‌مدت و درازمدت در ابعاد گوناگون می‌پردازد. با مرور فصل‌های بیست و یک‌گانه آن معلوم می‌شود در این کتاب به همه موضوعات حوزه سلولی ملکولی در فعالیت ورزشی پرداخته شده است. به ویژه، فصل اول کتاب که خود دریای معارفی است که به قلم خود کلود بوچارد ـ ویراستار کتاب ـ به نگارش درآمده است. فصل بسیار پر راز و رمزی است که فاصله اطلاعات موجود در حوزه مبانی سلولی ملکولی فعالیت ورزشی را با آنچه باید باشد، به چالش می‌کشد.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشتۀ علوم ورزشی به عنوان منبع اصلی برای دروس «فیزیولوژی ورزشی پیشرفته» در مقطع کارشناسی ارشد و «فیزیولوژی ورزشی سلولی ملکولی» در مقطع دکتری هر کدام به ارزش 2 واحد ترجمه شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما