بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • مبانی شبکه و سخت افزار

مبانی شبکه و سخت افزار

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8286010003022
19,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب مبانی شبکه و سخت‌افزار با هدف آشنایی دانشجویان علم اطلاعات و دانش‌شناسی با نحوه راه‌اندازی و مدیریت شبکه‌های کامپیوتری تدوین شده است. این کتاب که براساس آخرین سرفصل مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تهیه شده، عناوینی از جمله مبانی کابل‌کشی شبکه کامپیوتری، نصب و راه‌اندازی شبکه و مبانی امنیت در شبکه‌های کامپیوتری را پوشش می‌دهد. مطالعه آن به دانشجویان سایر رشته‌ها، از جمله مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر، متصدیان مراکز کامپیوتر، سازمان‌ها و نیز کارکنان کتابخانه‌ها و مراکز اطلاع‌رسانی توصیه می ‌شود.

این کتاب برای دانشجویان رشته علم اطلاعات و دانش شناسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس مبانی شبکه و سخت‌افزار به ارزش 2 تدوین شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط