بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

روانشناسی اجتماعی

ناشر شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

نویسنده اتو کلاینبرگ

مترجم علی محمد کاردان

سال نشر : 1386

تعداد صفحات : 666

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8340910003022
9,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب از شمار نخستین کتاب هایی است که در زمینه روانشناسی اجتماعی به فارسی نگاشته شده و در آن تأثیر جامعه و گروه های اجتماعی در رفتار آدمی بررسی می شود. نویسنده کتاب، که یکی از معروف ترین روانشناسان اجتماعی معاصر است، مباحثی تازه مانند تأثیر عوامل اجتماعی در ادراک حسی، انگیزش و هیجان، حافظه و مانند آنها را مطرح می سازد و به بیان چگونگی جامعه پذیری کودکدر فرهنگ های گوناگون می پردازد.


کتاب حاضر نخستین بار خواننده را به دلایل اجتماعی تفاوت های فردی و گروهی و از جمله عوامل روانی- اجتماعی تفاوت زن و مرد آشنا می سازد و تأثیر فرهنگ و نیز خصایص روح ملتها را مورد بحث قرار میدهد. بخش مهم دیگری از کتاب، به تعالمات اجتماعی و پویایی گروهی و رهبری و انواع آن و نیز علل اجتماعی و روانی پیشداوری های نژادی، جنسی، و دینی و راه های کاستن آنها اختصاص دارد. نشر روان این کتاب، خواندن و فهم مطالب علمی آن را آسان ساخته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما