بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. زن و خانواده (16)
  4. تربیت کودک، نوجوان و جوان (3-16)
  5. احساسات کودک من: تمرین هایی برای آموزش مهارت های مدیریت احساسات در کودکان (کتاب کار)

احساسات کودک من: تمرین هایی برای آموزش مهارت های مدیریت احساسات در کودکان (کتاب کار)

ناشر : مهرسا

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 104

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8402810003022
30,000 28,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

احساسات سهم بزرگی در زندگی روزانه‌ ما دارند. شناخت احساسات، مدیریت و بیان مناسب آنها از جمله مهارت ‌های عاطفی هستند. کودکان ما، با مهارت‌ های عاطفیِ کارآمد، در آینده آرامتر، مفیدتر و موفق‌ تر خواهند بود. ارتباطات مؤثر، موفقیت تحصیلی و اضطراب پایین ‌تر، از اثرات شایستگی در مهارت‌ های عاطفی است. خوشبختانه این مهارت‌ ها قابل یادگیری هستند. اگر چه که بسیاری از والدین، به علت عدم آگاهی از اهمیت رشد عاطفی و نداشتن مهارت‌ های لازم، به این مقوله بی ‌توجه ‌اند.

در کتاب «احساسات کودک من» به اهمیت مهارت ‌های عاطفی، مواجهه با احساسات و لزوم آموزش این مهارت ‌ها، در کودکان سه تا هشت سال، پرداخته‌ ایم. در این کتاب که تکمیل‌ کننده کتاب «آموزش احساسات کودک من» است، به منظور یادگیری و ارتقاء مهارت‌ های عاطفی کودکانمان، به زبانی ساده تمرین‌ هایی علمی ارائه داده‌ ایم.

رده سنی: 3 تا 8 سال
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط