بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. بعثت، غدیر، عاشورا، مهدویت (4)
  4. امام زمان (عج) و مهدویت (4-4)
  5. در انتظار ولی اعظم: آیین انتظار در آیینه آیات، روایات و بیانات امام خمینی (قدس سره) و رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی)
  • در انتظار ولی اعظم: آیین انتظار در آیینه آیات، روایات و بیانات امام خمینی (قدس سره) و رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی)

در انتظار ولی اعظم: آیین انتظار در آیینه آیات، روایات و بیانات امام خمینی (قدس سره) و رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی)

ناشر : غرفه الاسلام

نویسنده : مجید تقی زاده رحمت آبادی | محمدرضا طاهری بابادی

سال نشر : 1389

تعداد صفحات : 150

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 846210003022
هم اکنون غیرقابل سفارش!

معرفی کتاب

این مجموعه حاوی سخنان حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) درباره وجود مطهر امام زمان (عج) می باشد. این اثر در شش فصل نگاشته شده است. عناوین فصول عبارتند از: امام زمان کیست؟؛ ویژگی های دوران ظهور؛ مفهوم انتظار فرج؛ وظایف منتظران؛ سؤالات و شبهاتی پیرامون مهدویت؛ ولایت فقیه: نیابت امام زمان (عج).

ارتباط قلبی یکایک مردم مومن با مقام ولایت عظمی و ولی الله اعظم، یکی از برکاتی است که از مشخص بودن مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در عقیده مردم ما ناشی می شود.
ما علاوه بر اعتقاد به اصل وجود مهدی و این که کسی خواهد آمد و دنیا را از عدل و داد پر خواهد کرد، شخص مهدی را هم می شناسیم و نام و کنیه و پدر و مادر و تاریخ ولادت و کیفیات غیبت و اصحاب نزدیک و حتی بعضی از کیفیات هنگام ظهور او را نیز می دانیم، اگر چه آن شخصیت درخشان و خورشید تابان را در بیرون و محیط زندگی خود نمی بینیم و او را تطبیق نمی کنیم، اما معرفت به حال او داریم.
رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) 1368/12/22
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط