بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. دانشگاه (26)
  4. کتاب های درسی (2-26)
  5. پوشاک زنان در خاور نزدیک و خاورمیانه

پوشاک زنان در خاور نزدیک و خاورمیانه

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8478210003022
قابل تهیه از مراکز پخش
30,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

غنای فرهنگی و تاریخی خاور نزدیک و خاورمیانه در لباس‌های این ناحیه جغرافیایی نمود بصری یافته است. نویسنده، جنیفر اسکرس، در این کتاب می‌کوشد با استفاده از تحقیقات صورت‌گرفته در دوره‌های زمانی مختلف، مسیر تغییر پوشاک زنان را از قرن چهاردهم تا اوایل قرن بیستم به تصویر بکشد. نکته حائز اهمیت کتاب در این است که نویسنده تغییرات پوشاک را در بستر اجتماعی و اقتصادی امپراتوری عثمانی بررسی و شکل دقیق برش و دوخت لباس‌ها را به همراه تصویر کامل الگوها و عکس‌های متعدد با توجه به تحول سبک‌های مختلف در طول قرون متمادی ترسیم کرده است.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته طراحی پارچه و لباس در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «تاریخ پوشاک جهان» به ارزش 2 واحد ترجمه شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط