بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. دانشگاه (26)
  4. کتاب های درسی (2-26)
  5. اقتصاد محیط زیست و منابع طبیعی (همراه با ملاحظات اسلامی)

اقتصاد محیط زیست و منابع طبیعی (همراه با ملاحظات اسلامی)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8478610003022
قابل تهیه از مراکز پخش
26,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

منابع طبیعی ثروت‌هایی است که خداوند آنها را به منظور استفاده بشر در دامان طبیعت قرار داده است؛ بنابراین می‌توان با استفاده درست از آنها، مدت زمان بهره‌برداری را افزایش داد و یا موجبات تجدید برخی از آنها را فراهم آورد. این در حالی است که بی‌توجهی به این ثروت‌های خدادادی و استفاده بی‌رویه از آنها سبب محرومیت نسل‌های آینده و حتی نسل فعلی از منافع این منابع می‌شود و محیط زیست را تخریب می‌کند. از ویژگی‌های این کتاب آن است که ضمن بررسی علمی و مبسوط مسائل منابع طبیعی و محیط زیست علل و پیامدهای آن در ایران و جهان مطالعه و آموزه‌های اسلامی متناسب با مطالب هر فصل مطرح شده است.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته علوم اقتصادی در مقطع کارشناسی به عنوان یکی از منابع قابل استفاده درس «اقتصاد محیط زیست و منابع طبیعی» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. این کتاب همچنین می‌تواند برای دانشجویان گرایش اقتصاد محیط زیست و اقتصاد انرژی در مقطع کارشناسی ارشد مفید باشد. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط