loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مبانی مدیریت ورزش: رفتار سازمانی در ورزش

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 84794 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
95,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

چه عواملی سازمان‌های ورزشی را موفق می‌کنند؟ مدیران فعال در بخش ورزش چگونه می‌توانند از طریق مدیریت راهبردی رفتار، اثربخشی سازمانی را بهبود بخشند؟ در کتاب حاضر به این سؤال‌ها پاسخ داده شده و نظریه‌های پشتیبان تجزیه و تحلیل سازمانی در ورزش‌ بررسی شده‌اند. این کتاب به دانشجویان و شاغلان در حوزۀ ورزش کمک می‌کند تا درکی عمیق از انواع مختلف رفتار در سازمان‌های ورزشی داشته باشند، در عین حال نشان می‌دهد که چطور می‌توان روش‌های مدیریت رفتار را به شکل مؤثرتری در میان ذی‌نفعان گسترش داد. در هر یک از فصول کتاب در عین حال که تعدادی از معروف‌ترین و تأثیرگذارترین استادان مدیریت ورزشی از سراسر جهان معرفی می‌شوند، مقدمه‌ای جامع، جذاب و معتبر در مدیریت ورزشی معاصر ارائه می‌گردد. کتاب پیش رو علاوه بر دانشجویان رشتة علوم ورزشی برای مدیران در بخش ورزش نیز مفید است.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته علوم ورزشی در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی درس «مدیریت رفتار سازمانی» رشته مدیریت ورزشی به ارزش 2 واحد ترجمه شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما