بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

خانواده در اسلام

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8479910003022
قابل تهیه از مراکز پخش
22,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

خانواده مهم‌ترین نهاد اجتماعی است که از آغاز خلقت همزاد بشر بوده است. همه ادیان، مذاهب و مکاتب بشری این نهاد مهم را وجهه همت خود قرار داده‌اند. اسلام به عنوان یکی از بزرگ‌ترین ادیان زنده جهان به مباحث مربوط به خانواده، ازدواج، همسرداری و تربیت فرزند توجه ویژه، عمیق و جدی داشته؛ به طوری‌ که مسائل خانواده در کانون توجه آن بوده است. اسلام برای آرامش، کرامت و عزت تک تک اعضای خانواده در مراحل مختلف برنامه دارد و در این‌باره حقوق، وظایف و تکالیفی برای اعضا قائل شده است. خانواده اسلامی زمینه‌ساز تعالی فرد و ضامن سلامت جامعه خواهد بود.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته علوم تربیتی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «خانواده در اسلام» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است که علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط