بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. اسلام (2)
  4. نظام فکری و اعتقادی اسلام (2-2)
  5. به سوی نور: مرگ و عالم برزخ (دوره دو جلدی)

به سوی نور: مرگ و عالم برزخ (دوره دو جلدی)

مجموعه سخنرانیهای فقیه اخلاقی آیت الله علی احمدی میانجی (ره)

ناشر : سروش

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 730

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8548410003022
110,000 104,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این مجموعه دو جلدی شامل مجموعه سخنرانی‌ های این عالم در ماه رمضان سال‌ های 1368 و 1369 در خصوص مرگ، تاثیر روزه، شهادت حضرت علی (ع) و ... در مسجد عبداللهی در قم است که به کوشش دفتر تنظیم و نشر معظم له جمع آوری و از سوی انتشارات سروش منتشر شده است.

این سخنرانی ‌ها به گونه ‌ای پیاده و تنظیم شده است که شیرینی و شیوایی لحن سخنان این عالم عالیقدر حفظ شود تا خواننده بتواند با آن ارتباط بهتری بگیرد.

یادآور می‌ شود، مرحوم آیت الله علی احمدی میانجی (ره) عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بود که از اساتید اخلاق حوزه و جزو اساتید شناخته شده در سطوح عالی به شمار می‌ رفت. همچنین ایشان نماینده سه دوره مجلس خبرگان رهبری از استان ‌های آذربایجان شرقی و غربی بود.
مواقف شیعه، مالکیت خصوصی در اسلام، شرح دعای ابوحمزه ثمالی، الاسیر فی السلام، مکاتیب الائمه و ... از جمله آثار این عالم عالیقدر است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط