فراخوانی فراخوانی ...

زبور مقاومت: حزب الله در کلام سید حسن نصرالله

مولف : محمدحسین بزی

مترجم : مصطفی اللهیاری

ناشر کتاب : شرکت چاپ و نشر بین الملل

سال نشر : 1386

تعداد صفحات : 418

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
40,000 38,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

امروزه نام سید حسن نصرالله نامی شناخته شده در جهان به خصوص در جهان اسلام و تشیع است. وی رهبر حزب الله لبنان است که طی چند سال اخیر مشکلات فراوانی را برای اسرائیلی ها در منطقه لبنان به وجود آورده و بارها تا تهدید آن ها، خواسته های مسلمانان لبنان را به اجرا درآورده است. نگارنده در کتاب حاضر پس از شرح اجمالی زندگی این مرد بزرگ به بررسی ابعاد مختلف شخصیتی و چگونگی مدیریت و رهبری وی می پردازد و سپس پیام ها و سخنرانی های وی را در موقعیت ها و مناسبت های مختلف عرضه می کند. در بخشی از کتاب نیز نحوه شهادت هادی ـ پسر سید حسن ـ و برخورد وی با این موضوع بازگو شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
نظرات

وحید بزی

با سلام خدمت شما سرور گرامي و تشكر از شما بابت اينمطلبي كه گذاشتيد . اينجانب به عنوان يك همشهري و فاميل خيلي خوشحالم كه ميبينم يك نفر از ما دست به اين كارا زده و باعث سربلندي و سر افرازي ما شده . با تشكر به اميد اينكه نام شما را بيشتر ببينيم .

14 مرداد 1388

محصولات مرتبط
اخبار مرتبط