بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

سبک های بازیگری

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8620710003022
قابل تهیه از مراکز پخش
42,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب سبک‌های بازیگری، که در نوع خود کتابی کلاسیک محسوب می‌شود، راهنمایی ارزشمند در فرایند برخورد با نمایشنامه‌هاست و هر آنچه را بازیگران در خلق ماسک شخصیت نیاز دارند، در اختیارشان می‌گذارد.

سومین ویراست این کتاب ضمن آنکه تمام نکات، داده‌ها، اطلاعات و تمرین‌های قبل را حفظ کرده، از سبک نوشتاری ویژ‌ه‌ای برخوردار است که بازیگر را نسبت به نیازهای خاص هر گونه نمایشی حساس و آماده نگاه می‌دارد.

مؤلفان این کتاب رویکردی جسمی به آموزش بازیگری دارند. آنان خوانندگان را ترغیب می‌کنند تا از مطالب و ایده‌ های کتاب با تکیه بر خلاقیت و تخیل خویش بهره بگیرند و معتقدند که فرایند کشف این زبان به فرهنگ، مکان یا زمانی خاص محدود نمی‌شود.

جان هاروپ بیش از سی سال بازیگر و کارگردان تئاتر بود و در سه کشور بریتانیا، امریکا و استرالیا به تدریس بازیگری و کارگردانی حرفه‌ای پرداخت.

وی مؤلف کتاب بازیگری و یکی از مؤلفان کتاب کارگردانی خلاق نمایشنامه نیز هست. هاروپ در سپتامبر 1995 درگذشت.

سابین آر. اپستاین کارگردان حرفه‌ای تئاتر و مربی بازیگری در شهر لس‌آنجلس است. وی به اتفاق جان هاروپ کتاب مبانی بازیگری: فرایند واحد بازیگری را نیز نوشته است.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته تئاتر در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «سبک‌ها و شیوه‌های اجرا» به ارزش 3 واحد ترجمه شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما