بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

جامعه شناسی کاربردی (اصطلاحات، مباحث، ابزارهای تحلیل، و تمرین ها)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8621410003022
قابل تهیه از مراکز پخش
10,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر اثری چند منظوره و حاوی طیفی از مباحث و مفاهیم جامعه‌ شناختی با تأکید بر جنبه‌ های کاربردی آنهاست؛ با این باور که جامعه ‌شناسی برای ارتقای کیفیت و مهارت‌ های زندگی، و حل مسائل خرد و کلان جوامع کنونی حرف ‌های زیادی برای گفتن دارد. در این کتاب با مفاهیم و تبیین ‌های جامعه ‌شناختی در حوزه ‌های مختلف زندگی روزمره آشنا می‌ شوید و به مهارت‌ های جدیدی برای فهم و به ‌کارگیری این مفاهیم در زندگی شخصی، حرفه ‌ای و کار علمی دست می‌ یابید. کتاب حاوی مثال ‌های کاربردی فراوان و دامنه محتوایی وسیعی است و منبعی مفید برای دانشجویان رشته‌ های مختلف جامعه ‌شناسی به شمار می ‌رود.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته علوم اجتماعی در مقطع کارشناسی برای استفاده در درس ‌های «نظریه‌ های جامعه ‌شناسی»، «مبانی جامعه ‌شناسی» و «روش تحقیق و بررسی مسائل اجتماعی» ترجمه شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما