loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

ابزارهای تدریس: روش ها و رسانه های جدید تدریس در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 86239 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
45,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

برای ارتقای کیفیت آموزش در دانشگاه‌ها، تدوین و ترجمه کتاب‌های جامع و معتبر امری اجتناب‌ناپذیر است. کتاب حاضر از تمام شاخص‌های یک اثر وزین برخوردار است و توجه هر پژوهشگر و اهل فن را به سوی خود جلب می‌کند. در زیر به چند ویژگی آن اشاره می‌شود: - جامعیت، روز‌آمدی و کاربردی بودن مطالب و راهکارهای ارائه‌شده؛ - استفاده از منابع جدید، گسترده و متنوع؛ - تلفیق جدیدترین فناوری‌های رایانه‌ای و سایر ابزارهای مدرن در مباحث گوناگون تدریس؛ - بهره‌گیری از دیدگاه‌های شمار زیادی از متخصصان تدریس؛ - ارائه مثال از چگونگی تدریس در دانشگاه‌های برتر دنیا.

کتاب حاضر برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی جهت استفاده در درس «روش تدریس پیشرفته» تهیه شده است. همچنین کتاب برای استفاده اعضای هیئت علمی در کارگاه‌ها و دوره‌های روش تدریس منبع مناسب و مفیدی به شمار می‌رود. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما