بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. دانشگاه (26)
  4. کتاب های درسی (2-26)
  5. طرح های آزمایشی در روان شناسی و علوم تربیتی

طرح های آزمایشی در روان شناسی و علوم تربیتی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8626310003022
قابل تهیه از مراکز پخش
22,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب طرح‌های آزمایشی در روان‌شناسی و علوم تربیتی حاصل سال‌ها تحقیق و تدریس دکتر علی دلاور در دانشگاه‌هاست. استاد کوشیده است علاوه بر تلفیق دو شیوه تألیف و تدوین کتاب در زمینه طرح‌های آزمایشی - کاربردی با مثال، و ارائه مبانی نظری و آماری - اصول اساسی جمع‌آوری اطلاعات و چگونگی اجرای طرح‌های آزمایشی و توصیف و تفسیر نتایج به‌دست‌آمده را به صورتی مفید ارائه دهد. در نتیجه، مطالعه این کتاب علاوه بر دانشجویان رشته‌های روان‌شناسی و علوم تربیتی، به متخصصان به عنوان راهنمایی برای اجرای پژوهش‌های آزمایشی، توصیه می‌شود.

این کتاب برای دانشجویان رشته مشاوره در مقطع دکتری به عنوان منبع اصلی درس "طرح‌های تجربی تحقیق و تحلیل اطلاعات" به ارزش 2 واحد و در مقطع کارشناسی ارشد رشته‌های مشاوره و روان‌شناسی به عنوان منبع تکمیلی "درس آمار استنباطی" تدوین شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط