loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

بنیان های نظری توسعه پایدار گردشگری

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 86279 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
17,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

وجود چالش‌های راهبردی اجتماعی، اقتصادی و زیست‌بوم‌شناختی و نیز فقدان اندیشه پایدار و اقدام یکپارچه و نهادینه‌شده در روند تحولات توسعه گردشگری روستایی سبب شده است که دستیابی به توسعه پایدار گردشگری در مناطق روستایی فراخور انتظارات و تلاش‌ها میسر نشود. این امر ضرورت شناخت مفاهیم و نظریه‌های مرتبط و نیز ارزیابی میزان پایداری در مقاصد گردشگری کشور را دوچندان کرده است. ازاین‌رو، مؤلفان کوشیده‌اند معیارها و شاخص‌های مناسب را در مناطق روستایی کشور شناسایی، بررسی و عرضه کنند و با فراهم کردن ادبیات متناسب، زمینه بازنگری سیاست‌ها و برنامه‌های توسعه گردشگری در کشور را فراهم آورند.

این کتاب برای دانشجویان رشته جغرافیا در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی درس "بنیان‌های نظریه‌ای برنامه‌ریزی"، "مکتب‌ها و نظریه‌های جغرافیایی در برنامه‌ریزی گردشگری" هر کدام به ارزش 2 واحد و همچنین قابل استفاده در درس "بنیان‌های نظریه‌ای برنامه‌ریزی گردشگری" در مقطع دکتری تدوین شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما