بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

کارتوگرافی موضوعی: روش ها و تکنیک ها

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8630810003022
قابل تهیه از مراکز پخش
23,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

امروزه دانش کارتوگرافی وارد عصر جدیدی شده است. گسترش نرم‌افزارهای تهیه نقشه و در دسترس بودن حجم زیادی از داده‌ها و اطلاعات، بسیاری از شهروندان را به تهیه نقشه‌های دلخواه خود ترغیب کرده است. اما، نرم‌افزارها روش استفاده از سیستم‌های مختصات، نحوه تعمیم، چگونگی به کارگیری حجم زیادی از داده‌ها و طبقه‌بندی آنها، چگونگی طراحی و چیدمان نقشه و بسیاری از دیگر پارامترهای ترسیم نقشه را به شکل فنی و صحیح ارائه نمی‌کنند و بنابراین از این نظر دانستن اصول کارتوگرافی برای تهیه نقشه‌ها ضرورت دارد. این کتاب بیشتر با هدف آموزش ترسیم و تألیف نقشه‌های جغرافیایی تدوین شده است و فصل پایانی کتاب ـ که به وب و موبایل کارتوگرافی اختصاص یافته است ـ از روزآمدی آن حکایت دارد. از این رو مطالعه آن علاوه بر دانشجویان به پژوهشگران جوان نیز توصیه می‌شود.این کتاب برای دانشجویان رشته جغرافیا در مقطع کارشناسی به عنوان منبع کمک درسی برای دروس نقشه خوانی و مبانی سیستم اطلاعات جغرافیایی تدوین شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما