بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. دانشگاه (26)
  4. کتاب های درسی (2-26)
  5. فلسفه برای مشاوره و روان درمانی

فلسفه برای مشاوره و روان درمانی

از فیثاغورث تا پست مدرنیسم

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8631610003022
قابل تهیه از مراکز پخش
31,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

فلسفه برای آن دسته از مشاوران، درمانگران و مددکاران اجتماعی که در جستجوی دستیابی به مفاهیم بنیادی برای کمک به دیگران هستند دانش زیربنایی را فراهم می‌کند. این کتاب مهم‌ترین فلسفه‌های تأثیرگذار قرن بیستم را موشکافانه معرفی می‌کند و نشان می‌دهد چگونه ایده‌های فلسفی خدمات مشاوره و روان‌درمانی را الهام می‌بخشند و بر دامنه دانش و عمل این رشته می‌افزایند. لذا برای ما که فرهنگ متفاوتی را تجربه می‌کنیم، بسیار ضروری است که بدانیم هر اندیشه بر چه مبنایی شکل می‌گیرد، چه دستاوردی دارد و چه مسیری می‌پیماید. در این کتاب درمورد اندیشمندان اثرگذار مطالب با تفصیل بیشتری بیان شده است. از این رو، مطالعه این کتاب علاوه بر دانشجویان، مشاوران و مددکاران، به سایر خوانندگان نیز توصیه می‌شود.کتاب حاضر به عنوان کتابی مبنایی برای دانشجویان رشته‌های مشاوره و روان‌شناسی ترجمه شده است. همچنین به عنوان منبع کمک‌درسی برای درس «نظریه‌های مشاوره و روان‌درمانی» در مقاطع ارشد و دکتری رشته مشاوره نیز قابل استفاده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط