بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. اطلس لشکر 7 ولی عصر (عج) در دوران دفاع مقدس

اطلس لشکر 7 ولی عصر (عج) در دوران دفاع مقدس

اطلس یگانی 4

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8645610003022
قابل تهیه از مراکز پخش
75,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

اطلس لشکر 7 ولی‌ عصر (عج) سومین اطلس یگانی است که انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس منتشر کرده است. این اطلس به بررسی نقش و عملکرد لشکر 7 ولی‌ عصر (عج) و حماسه‌ آفرینی رزمندگان و فرماندهان آن در طول 8 سال دفاع مقدس می‌ پردازد. این کتاب از شش فصل تشکیل‌ شده که در هر فصل به بیان و بررسی عملکرد لشکر 7 ولی ‌عصر (عج) در طول هشت سال دفاع مقدس پرداخته ‌شده است.

از ویژگی‌ های این کتاب می ‌توان به ثبت و مستندسازی عملکرد لشکر 7 ولی‌ عصر (عج) در عملیات ‌های مختلف، نمایش دقیق نقشه عملیات ‌های این لشکر، همچنین درج اطلاعات و آمار رزمندگان، جانبازان و شهدای آن در قالب اطلس عملیات ‌های لشکر 7 ولی ‌عصر (عج) اشاره کرد. همچنین معرفی واحدهای تخصصی در یگان 7 ولی‌ عصر (عج) به ‌عنوان وجه تمایز این اطلس با سایر اطلس‌ هایی است که تاکنون منتشر شده ‌اند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط