loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

تورتیا فلت

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 86826 10003022
200,000 190,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب ترجمه‌ دیگری است از داستان "تورتیا فلت" نوشته "جان اشتاین بک" (1902 - 1968). شخصیت ‌های این رمان همه آدم ‌های فقیر، آسمان جل و آزاده ‌اند و اگر چه گاهی اصول اخلاقی جامعه را زیر پا می‌ گذارند، به نوعی خدا ترس و دیندارند. این رمان وهمی و مطایبه ‌آمیز، در واقع شرح ماجراهایی است درباره‌ آدم‌ هایی که در ارزش ‌های اجتماعی جامعه سهمی ندارند و ناگزیر زندگی را بی هیچ قید و بندی با نوعی همزیستی ابتدایی می‌ گذرانند و هر چند خود محتاج نان شبند با دله دزدی به فقرای دیگر کمک می‌ کنند. "دانی"، شخصیت اصلی رمان، یکی از پیزانوهایی است بازمانده از نیاکانی اصلا اسپانیایی که قرن‌ ها به شمال کالیفرنیا کوچ کردند و در آن جا ماندگار شدند. او برای دوستی، بیش از پول و مالکیت ارزش قایل است، به طوری که وقتی ناگهان با خبر می‌ شود که وارث دو خانه شده است، بی ‌درنگ همه‌ دوستان بی ‌خانمان خود را می ‌خواند و به آن‌ ها سرپناه می ‌دهد. عشق آن ‌ها، به آزادی و آزادگی و شاهدخواری و دم را غنیمت شمردن و نوعی عرفان ساده و بی‌ اعتنایی و ریشخند به مادیات زندگی، آن‌ ها را درگیر ماجراهای بی‌ باکانه و طنزآمیزی می‌ کند. در این اثر، پیچیدگی‌ های تمدن جدید در برابر، زندگی ساده و در عین حال شاد طبقه‌ متوسط جامعه در تضاد قرار گرفته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما