loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

معاد یا بازگشت به جدی ترین زندگی

ناشر لب المیزان

نویسنده اصغر طاهرزاده

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 208

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 873 10003022
42,000 37,800 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

اگر انسان متوجه شود به کمک انبیاء، "جهان و انسان و مرگ" درست شناخته می شود، یعنی بفهمد جاوادنه است، اما نه در این دنیا و بداند که جهانی غیر این جهان در انتظار اوست که بسیار برتر از این جهان است، و بداند که مرگ نابودی نیست مسلما خود را در این دنیا برای زندگی آخرت آماده می کند. وی نه تنها نگران مرگ نخواهد بود بلکه ماندن بیش تر در این دنیا را نمی پسندد. شناخت عالم قیامت و مواقف آن عاملی برای درست زندگی کردن است.
نگارنده در کتاب حاضر معاد، مرگ، قبض روح، عالم برزخ، سیر به سوی خدا، تکامل و چگونگی گذران در برزخ را تشریح و هم چنین موضوع تجسم عقاید و اعمال در برزخ، درونی و بیرونی بودن اعمال و گذر از برزخ را مطرح می کند. وی در ادامه به قیامت کبری، علایم پیش از وقوع قیامت، تکامل در قیامت، نامه ی اعمال، میزان، پل صراط، بهشت و جهنم و نیز موضوع شفاعت در قیامت می پردازد.

با توجه به این که انسان سالک الی الله است در عالم قیامت باید آن سلسله از معایب و تقصان ها که مانع نیل به ساحت قدسی حق است از او برطرف گردد، تا قابلیت لازم جهت لقای حق برایش حاصل شود و رنگ خدایی بگیرد.انسان ها به همان اندازه که در دنیا بیشتر رنگ الهی گرفته باشند در حشر و حساب کمتر توقف دلرند.معرفت به عالم قیامت و مواقف آن عاملی است برای در ست زندگی کردن در دنیا و درست به نتیجه رسیدن در آخرت.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما