loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

جرعه هایی از زلال معنویت

شرح مختصر زیارت امین الله و شرح زیارت اباعبدالله

ناشر دفتر نشر معارف

نویسنده سید یدالله یزدان پناه

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 192

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 87369 10003022
30,000 27,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

اثر پیش رو بر اساس دغدغه ای شکل گرفته که سالیان متمادی در پی عطش و طلب به وجود آمده در جامعه و احساس نیاز عمومی به سلوک در ذهن حقیر نقش بسته بود.
حقیر چند سالی است برای تامین این دغدغه، در حوزه علمیه قم مباحثی را تحت عنوان «عرفان در وادی عمل» شروع کرده ام و در ایام تعطیلات حوزوی در شهر خود به شرح رسایلی چند از محققان اسلامی برای عموم مردم پرداخته ام. این مباحث همگی درباره مسائل سلوکی است.

در باب دستورات سلوکی قابل اجرا برای همگان، حقیر افزون بر طرح مباحث عرفان در وادی عمل، به شرح «زیارت امین الله» و «زیارت مطلقه دوم اباعبدالله» مبادرت ورزیدم. برای اینکه بتوان این مباحث را به همان القا کرد و شیوه ای برای اجرای برنامه سلوکی باشد، در جلساتی چند به شرح مختصر آن پرداختم و از طولانی و مفصل شدن شرح، دست کشیدم.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما