فراخوانی فراخوانی ...

رفوزه ها

3476 بازدید

شاعر : ابوالفضل زرویی نصرآباد

ناشر کتاب : کتاب نیستان

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

شاعر : ابوالفضل زرویی نصرآباد

ناشر کتاب : کتاب نیستان

وزن(گرم) : 501

شابک : 978-964-337-608-6

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

شمارگان : 2200

چاپ جاری : 3

تعداد صفحات : 434

تاریخ ثبت اطلاعات : دوشنبه 16 خرداد 1390

تاریخ ویرایش اطلاعات : چهارشنبه 14 آذر 1397

کد : 8798

240,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
«رفوزه ها» عنوان مجموعه شعر طنزی است از ابوالفضل زرویی نصرآباد (ملا نصرالدین معروف گل آقا). او که در عنفوان جوانی یکی از بهترین های مرحوم گل آقا (کیومرث صابری فومنی) بود از بزرگان طنز معاصر است. این کتاب که توسط انتشارات کتاب نیستان به چاپ رسیده است، مملو از اشعار طنز و فاخری است در قالب های نیمایی و کلاسیک.

اشراف فوق العاده استاد زرویی بر انواع و اقسام قالب های شعری و نیز گاهی تقلید استادانه از اشعار فاخر اساتید ادب و شعر همچون اخوان ثالث و تیزهوشی و نگاه مدقن ایشان در مسایل و مشکلات مبتلابه مردم؛ اثر او را بسیار خوب، مطبوع و خوش خوانش کرده است. در این کتاب؛ مناسبت ها و اتفاقات، توصیه ها و حکیمانه ها و اخوانیه ها سبب گردیده با مجموعه ای متفاوت و متنوع مواجه شویم.

اشعار این مجموعه در مناسبت های گوناگون در روزنامه ها، مجلات و سایت های گوناگون منتشر شده است.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط
اخبار مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر