loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

گم شدن در انفرادی: 3 جستار از ریچل وایو

جستارهای برگزیده 2

ناشر ترجمان علوم انسانی

نویسنده ریچل اویو

مترجم علی امیری | آرش رضاپور

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 144

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 88326 10003022
48,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

ریچل اویو نویسنده حاشیه ‌هاست، نویسندهٔ آدم‌ های بیمار، بدنام یا مطرودی که مردم و نخبگان تقبیحشان می ‌کنند و رسانه ‌ها فراموششان کرده‌ اند، آدم‌ هایی که جامعه هنوز داستانشان را نشنیده و حکم گناه ‌کاری‌ شان را صادر کرده است. اویو از دل چنین سرگذشت‌ هایی جستارهایی درخشان بیرون می‌ کشد:
جستار اول دربارهٔ بحث ‌های تودرتویی است که حول مرگ مغزی در آمریکا شکل گرفت، آن ‌هم بعد از یک اشتباه پزشکی که منجر به مرگ نوجوانی سیاه ‌پوست شد.
جستار دوم دربارهٔ جوانی به نام هاناست که ناپدید می‌ شود و بعد معلوم می‌ شود از اختلال روانی نادرس به نام “گسست” رنج می‌ برد.
جستار آخر دربارهٔ آلبرت وودفاکس است که 40 سال از زندگی خود را در زندان انفرادی گذرانده و برای سیاه‌ پوستان آمریکا نماد مبارزه و ایستادگی شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما