بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. حماسه امام سجاد (ع)

حماسه امام سجاد (ع)

مشتمل بر گفتارهایی از حضرت آیت الله العظمی خامنه ‌ای (مدظله ‌العالی) درباره‌ مبارزات سیاسی - فرهنگی امام سجاد (علیه‌ السلام)

ناشر : انقلاب اسلامی

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 300

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8853110003022
45,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب در سه بخش تنظیم گردیده است، بخش نخست که در کتاب با عنوان "به جای مقدمه" آورده شده، مشتمل بر سخنرانی رهبر معظم انقلاب در کنگره‌ جهانی امام رضا (علیه ‌السلام) میباشد. ایشان در این سخنرانی که در سال 1365 ایراد گردیده به تبیین نظریه‌‌ انسان 250 ساله پرداخته اند.
بخش اصلی کتاب نیز به چهار گفتار از ایشان پیرامون مبارزات سیاسی و فرهنگی حضرت زین العابدین (علیه ‌السلام) اختصاص یافته که این گفتارها در سال 1352 در جمع پرشور جوانان و نمازگزاران "مسجد کرامت" شهر مشهد مقدس پس از اقامه‌ نماز مغرب و عشا بیان شده است.
همچنین با هدف غنای مطالب و تکمیل مباحث و نظرات معظم له در موضوع زندگی امام سجاد (علیه ‌السلام)، مجموعه مصاحبه ‌های مجله‌ پاسدار اسلام با ایشان که در سال 1361 صورت گرفته و در شماره‌ های 6 تا 12 آن نشریه منتشر گردیده بود نیز به همراه برخی اضافات و ارجاعات در بخش سوم کتاب آورده شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط