loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

تطور تاریخی علم امام در اندیشه امامیه

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 88593 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
75,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در منظومه اعتقادی امامیه، علم امام را از اوصاف شاخص امام قلمداد کرده‌اند که در مطالعات شیعه‌پژوهی نیز جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است. با این همه و به رغم هم‌داستانی عالمان امامی در ویژه بودن علم امام، در باب چند و چون آن اختلافاتی پدید آمده و این بحث تطوّراتی را از سر گذرانده است. کتاب پیش رو سیر تاریخی تحولات علم امام در اندیشه علمای امامیه را با رویکردهای متفاوت بسان یک آموزه شیعی به بحث گذاشته و کوشیده است تا بسترهای لازم برای استنباط، تبیین، استدلال، دفاع و داوری بهتر در باب این موضوع را فراهم آورد.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته فلسفه و کلام اسلامی به عنوان منبع مبنایی تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما