loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

تاریخ طراحی داخلی از 1900

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 89219 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
95,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

تاریخ طراحی داخلی دربردارنده معماری، طراحی، هنرهای زیبا، صحنه‌‌آرایی و حتی تاریخ مسائل اجتماعی و اقتصادی است. طراحی داخلی، تمامی عناصر فضاهای داخلی پوسته معماری را شامل می‌‌شود. کتاب حاضر، این مسئله چندوجهی را از طریق مروری کلی بر انواع فضاهای داخلی، از جنبش هنرها و صنایع دستی قرن نوزدهم تا عصر حاضر معرفی می‌‌کند. فرض بر این است که هر فضای داخلی، خواه یک فرد حرفه‌‌ای یا ساکنان آن فضا آن را طراحی کرده باشد، در تاریخ طراحی جای دارد. بنابراین در این کتاب تمامی تغییرات مهم سبکی طراحی داخلی در این قرن، با بحث در خصوص زمینه‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی آن بیان گردیده است.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته معماری داخلی در مقطع کارشناسی به‌ عنوان منبع اصلی دروس «آشنایی با معماری تزئینی معاصر (ایران و جهان)» و «تاریخ و مبانی نظری داخلی» هر کدام به ارزش 2 واحد ترجمه شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما