loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

فعالیت ورزشی ویژه سالمندان: راهنمای متخصصان

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 89546 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
35,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در سال‌های گذشته، افزایش فعالیت‌های بدنی در طول عمر، توجه زیادی را به خود جلب کرده است. اهداف کتاب، علاوه بر جنبه آموزشی آن، عبارت‌اند از کمک به کارورزانی که با سالمندان سروکار دارند (سالمندان در همه سطوح عملکردی و در سطوح گوناگون سلامتی) و آشناکردن این افراد با فعالیت‌‌هایی که میتوانند در مراکز ویژه سالمندان به اجرا درآورند. در این کتاب پلی زده شده است بین پژوهش‌های مفید به حال سالمندان و بهکارگیری این راهبردها در زندگی واقعی آن‌ها. هر فصل حاوی نکات کلیدی درباره موضوع، شرح نمونه‌های واقعی و منابع مفیدی است تا دانش از صفحات کتاب مستقیم به جاهایی برود که از سالمندان نگهداری می‌شود، از جمله درمانگاه، خانه، مراکز بهزیستی، خانه‌های پرستاری، بیمارستان یا باشگاه‌های ورزشی. همچنین، تصاویری ویدئویی به ضمیمه کتاب افزوده شده که ویژه این کتاب طراحی شده است. فعالیت‌های موجود در ویدئوها را مربیان و کارآموزان اجرا می‌کنند یا خود سالمندان در حال اجرای هم‌زمان آن‌اندکتاب حاضر برای دانشجویان رشتۀ فیزیولوژی ورزشی به عنوان منبع کمکی برای دروس فیزیولوژی ورزشی ویژۀ گروه‌های خاص کارشناسی ارشد گرایش فعالیت ورزشی­ بالینی، فیزیولوژی بدنی زنان، سالمندان و افراد خاص کارشناسی ارشد گرایش فعالیت بدنی و تندرستی، سازگاری عصبی عضلانی کاربردی دکتری گرایش عصب­ عضله هر کدام به ارزش 2 واحد ترجمه شده است. امید است علاوه بر جامعۀ دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما