بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

آشوب گر کوچک: داستان هایی درباره ی ویروس کرونا

ناشر : موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

نویسنده : زهرا سادات سید طاهرالدینی

تصویرگر : راحیل تقی پور

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 16

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8976210003022
16,000 15,200 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مجموعه حاضر با توجه به شرایط حاکم در جهان و به تبع آن، کشور عزیزمان ایران و شیوع بیماری کووید 19 نوشته شده و همراه با آموزش و رعایت نکات بهداشتی به کودک، تفکر را به او می‌آموزد.

کودک امروزه دیگر تمایلی به آموزش‌ های مستقیم نشان نمی‌ دهد و چه بسا روش‌ های تربیتی به شکل مستقیم در عصر حاضر منسوخ شده و هیچ جذابیتی برای کودکان ندارد. آموزش باید همراه با تفکر باشد تا در وجود کودکان نهادینه شود. لازم است آنها بتوانند در کودکی مهارت‌ هایی را بیاموزند؛ از جمله راه‌ های کنترل خشم و حتی شادی، دقت ویژه در خصوص دنیای پیرامون، تقویت اراده و نترسیدن از شکست و مواجه شدن با اشتباهات در زندگی، غنیمت شمردن فرصت‌ ها و توجه به شادی‌ های ساده و نعمت‌ های خدا در زندگی، تقویت نیروهای معنوی و استفاده از آن برای متعادل نمودن احساسات و رفع غصه‌ ها و غم‌ ها، توجه به نکات مثبت و ندیدن کمبودها، آموزش درک و چگونگی بیان احساسات به جای ترس و روبه‌رو شدن با واقعیت‌ های زندگی، آمادگی پرداخت تاوان اشتباهات به جای فرار از آن‌ها، آموزش تفکر خلاق، تکیه به نیروی خود و بخشش و سرزنش نکردن خود و در نهایت، کشف مهارت‌ها.

«آشوبگر کوچک» هر چند مجموعه داستان‌ های کوتاه است، تلاش شده در آن نکات تربیتی فوق به نحو مطلوب آموزش داده شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط