loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

چهل و یکمین

ناشر امیرکبیر

نویسنده بوریس لاورنیف

مترجم ابوتراب باقرزاده

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 80

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 89983 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
10,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در جریان جنگ های داخلی پس از انقلاب اکتبر، دسته ای از بلشویک های گارد سرخ از ساحل دریای خزر بازمی گردند. ماریا، دختر تک تیرانداز گروه، تاکنون چهل نفر از سربازان ارتش دشمن را کشته و همچنان در پی افزودن بر شمار شکارهایش است. گروه پس از مواجهه با دسته ای قزاق، شترهای آن ها را تصاحب و یک افسر تزاری به نام گوروخا را که همراه آن هاست دستگیر می کنند. مراقبت از او به ماریا واگذار می شود. شب شترها دزدیده می شوند و گروه پیاده به سمت کازالینسک که مقر فرمانده است، راه می افتد. بسیاری از افراد در مسیر تلف می شوند، تا اینکه در کرانه دریاچه ولگا دستور می دهد که افسر دستگیر شده باید با همراهی ماریا و دو سرباز دیگر با قایق به مقر فرماندهی اعزام شود. توفان قایق را در هم می شکند و دو سرباز غرق می شوند و ماریا و افسر جوان، خود را به جزیره ای غیرمسکونی می رسانند. طی چند روز اقامت در جزیره، علاقه ای که از قبل بین آن دو شکل گرفته بود بیشتر می شود. قایقی از دور سر می رسد که متعلق به ارتش تزاری است. گوروخا به سمت قایق می دود و به فرمان ایست ماریا توجهی نمی کند. سرانجام گوروخا چهل و یکمین قربانی ماریا از کار در می آید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما