بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

گلستان سعدی (با رویکرد تکلیف محور)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9030410003022
25,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

آثار سعدی در نظام جدید آموزشی در یکصد سال اخیر همواره جزو متون ثابت کتاب‌ها بوده است. طی این سال‌ها 283 متن از آثار سعدی به کتاب‌های درسی راه یافته و در مقاطع گوناگون تدریس شده است. حتی گاه یک متن به لحاظ تناسب و اهمیت، در دوره‌های متوالی تدریس می‌شده است. در نظام دانشگاهی نیز در رشته زبان و ادبیات فارسی، گلستان جزء واحدهای اصلی بوده است. دلیل این همه توجه به گلستان سعدی در کتب درسی، جنبه‌های آموزشی قوی این کتاب است. حکایات سعدی به دلیل قدرت زبان و تأثیر و ایجاز خود، نقش تربیتی مؤثری دارد و سرمشق کامل زندگی است.

اکنون با توجه به تحقیقات میدانی در حوزه آموزش زبان و ادبیات فارسی، گلستان سعدی به یکی از شیوه‌های نوین با نام «تکلیف‌محور» در 16 درس تدوین شده تا علاقه‌مندان به حوزه ادبیات تعلیمی بتوانند متن اصلی را درک کنند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط