بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

منتخب موسوعه الامام الحسین (ع)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9073410003022
120,000 108,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

اثر حاضر منتخبی از مجموعه نه‌جلدی «موسوعة الامام الحسین فی‌الکتاب و السنة و التاریخ» می‌باشد که به ارایه آیات، روایات و مباحث تاریخی پیرامون فضایل و زندگانی امام حسین(ع)، به‌ویژه تاریخ کربلا و واقعه عاشورا پرداخته و حاوی چهل باب از ابواب این موسوعه است.

نگارنده ضمن معرفی اسناد کتاب‌ها و منابع تاریخی شیعه و اهل‌سنت و آدرس آیات، تفاسیر و روایات، به شرح گوشه‌هایی از زندگانی امام حسین(ع)، جایگاه وی نزد رسول خدا(ص)، دیدگاه صحابه و تابعین در مورد آن امام و انواع احتجاجات صورت‌گرفته توسط علمای شیعه در اثبات حقانیت وی و برتری‌اش بر همه انسان‌های زمان خویش، معرفی خاندان، زنان و فرزندان امام(ع)، تفصیل جزییات واقعه عاشورا و مقدمات شکل‌گیری آن، حوادث پس از عاشورا، گردآوری روایاتی از امام(ع)، عاقبت قاتلان او و موضوعات دیگر مرتبط پرداخته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما