loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

فقه آموزی و افق های فرارو

چاپ تمام شده ؛ درصورت چاپ مجدد به من اطلاع بده notify me

معرفی کتاب

این کتاب در سه بخش تدوین شده است. در بخش اول کتاب که با عنوان توصیه هایی برای فقه آموزان نامیده شده، روش های آشنایی با علم فقه بیان شده است.
در بخش دوم که نام آن، ارکان و مراحل آموزش فقه است؛ به طور مفصل و منظم ارکان آموزش فقه و سپس مراحل آموزش آن گرد آمده اند.
آینده فقه در دنیای معاصر نام بخش سوم این کتاب می باشد که به بررسی دوره معاصر فقه شیعه و اهل سنت پرداخته و سپس افق های فراروی فقه را واکاوی میکند.

با ازدیاد شبهات دینی به ویژه شبهات مطرح شده از سوی سکولارها که فقه و فقها را به خاطر دخالت در مدیریت، سیاست و جوانب مختلف زندگی دنیوی، متهم به تمامیت خواهی و بدنامی دین می کنند ناچار فقها، حرکت علمی خویش را دقیق تر و حساب شده تر خواهند کرد. تهاجمات و اشکال تراشی های آن ها به سود فقه تمام می شود؛ چون بنیه فقه اسلامی و خصوصا فقه شیعی، قوی است و اگر اشکالی بروز کند، ناشی از بی دقتی یا بی سلیقگی ماست.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما