بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

خاطرات ناب

ناشر موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

نویسنده موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

سال نشر : 1391

تعداد صفحات : 144

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9099410003022
10,000 9,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب خاطرات ناب مجموعه ای از خاطرات خاص و ویژه شهیدان هشت سال دفاع مقدس است که توسط انتشارات قدر ولایت گردآوری شده و در اختیار خوانندگان محترم قرار گرفته است.
در بین خاطره های ثبت شده از شهدای دفاع مقدس، به خاطراتی بر می خوری که در قالب محدوده خاصی نمی گنجد، نه از لحاظ محتوا، بلکه از نظر گستره معنوی و بزرگی آن. نه می توان از آن گذشت و نه آن را در موضوعی مرتب کرد باید به آن برجستگی داد تا درخشندگی اش هر چه بیشتر آشکار شود.
«خاطرات ناب» نامی است که تلنگر میزند که اینجا اتفاق و معنویتی متفاوت را شاهد هستی و باید همه دل در این وادی وارد شوی که: فاخلع نعلیک انک بالواد المقدس سوی.
قطعا در لحظات زندگی و عمل هر انسانی، شرایطی پیدا می شود که یک فرصت استثنایی را به وجود می آورد و عمل او در آن فرصت یک اقدام ناب را رقم می زند. مثل نفحاتی که در ایام دهر می آید و می رود و انسان با توجه و عارف از آن نفحات گل عبودیت و معنویت را می چیند. و با سرعت نور به حق تعالی تقرب می جوید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط