بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

سیره اجتماعی پیامبر اعظم (ص)

ناشر موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

نویسنده موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

سال نشر : 1387

تعداد صفحات : 276

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9109910003022
8,000 7,600 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

خداوند پس از آفرینش انسان‌ها، راه سعادت را به وسیلۀ پیامبران به آنان آموخت. پیامبران بر اثر ارتباط با مبدا و آشنایی با حقایق و واقعیت‌های جهان هستی، آن‌چه را که لازمۀ ترقی و تکامل فرد و اجتماع بوده است، در دسترس مردم قرار داده و منشا تحولات بزرگ در تاریخ حیات اجتماعی انسان‌ها بوده‌اند. حضرت محمد (ص) آخرین پیامبر الهی است که برای هدایت مردم به میان آن‌ها فرستاده شد. آن حضرت کامل‌ترین انسان بر روی زمین بودند و بنابراین شناخت هرچه بیش‌تر ایشان از جنبه‌های مختلف برای پیروی کردن از دستورات‌شان، امری ضروری به شمار می‌رود. نگارنده در کتاب حاضر به بررسی سیرۀ اجتماعی پیامبر اکرم (ص) پرداخته و برخی ویژگی‌های ایشان از جمله رفق و مدارا، تکریم، کمک به مظلومان، عدالت‌ورزی، اخوت و مقابله با مستکبران را بررسی کرده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط