بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

یک سبد نشانه از آفتاب

ناشر موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

نویسنده موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

سال نشر : 1389

تعداد صفحات : 168

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9133910003022
1,500 1,425 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

رهبر معظم انقلاب اسلامی از آن زمانی که در زمرة شاگردان امام خمینی (ره)، با اخلاق، عرفان و جهاد انس گرفت و پرورش یافت، قدم در صراط مستقیم الهی گذارد و خداوند ایشان را صحنه های مختلف آزمود و خالص ساخت تا آنگاه که امانت ولایت مطلقه فقیه را پس از امام دوران امام خمینی (ره) به ایشان سپرد. ایشان هم با یاد و پشتیبانی خداوند متعال آن را با قوت بر عهده گرفتند و با توفیق الهی به خوبی از آن پاسداری مینمایند. کتاب حاضر، حاوی روایتهایی از نزدیکان و شخصیتهای برجستة انقلابی دربارة وجود شاخصهای رهبری در آیت الله العظمی خامنه ای و شیوة زندگی، سلوک و مدیریت ایشان است. برخی از عنوانهای فصلهای کتاب عبارت اند از: آفتاب آمد دلیل آفتاب؛ مدالهای پیدرپی؛ معنای سکوت آن روز امام؛ و قهر و مهر.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط